Відкрита лекція «Sci-fi via literature & cinematography» / «Наукова фантастика крізь призму літератури та кінематографа» до Тижня навчально-наукового інституту іноземних мов

18 квітня 2024 року в межах тижня Навчально-наукового інституту іноземних мов в змішаному форматі відбулася відкрита лекція, зорганізована кандидатами філологічних наук, доцентами, доцентами кафедри англійської та німецької філології Михайлом Рахном та Русланою Шрамко, де студенти мали унікальну змогу розглянути жанр наукової фантастики в художній літературі, ознайомилися з термінологічним глосарієм.

Учасники отримали теоретичні відомості щодо способів творення термінів у жанрі Sci-fi. Цікавою родзинкою заходу стало висвітлення екранізацій знакових творів у цій галузі американським та британським кінематографом. Присутні позмагалися щодо знання іконічних фраз та відомих саундтреків із фільмів, що увійшли до світової скарбниці кінематографа жанру наукової фантастики. Вікторина викликала жвавий інтерес присутніх.

Гостем заходу став кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, доцент кафедри іноземної філології та перекладу Національного університету «Запорізька політехніка», м. Запоріжжя, Юрій Полєжаєв.

Кафедра англійської та німецької філології висловлює подяку всім присутнім та чекає на подальші наукові семінари.