Урочисте закриття Тижня навчально-наукового інституту іноземних мов

19 квітня 2024 року відбулося урочисте закриття Тижня навчально-наукового інституту іноземних мов, під час якого найактивніші здобувачі освіти інституту отримали пам’ятні нагороди й почесні грамоти в різноманітних номінаціях.

До обговорення номінацій долучилися всі викладачі кафедри англійської та німецької філології, а також кафедри романо-германської філології.

Модерувала урочистий захід завідувачка кафедри англійської та німецької філології, кандидатка філологічних наук, доцентка Вікторія Кравченко за допомоги старшої викладачки кафедри англійської та німецької філології Галини Сосой.

Учасниками дійства стали понад 55 студентів, отримавши відзнаки за такими категоріями:

• “Ентузіаст мовної освіти” (за значний унесок у підвищення мовної компетентності серед студентів та школярів через активну участь у профорієнтаційних заходах та розробку й проведення цікавих інтерактивних сценаріїв навчальних заходів);
  • “Ентузіаст мовної освіти” (за значний унесок у підвищення мовної компетентності серед студентів, організаторські та комунікативні здібності, а також здатність створювати цікаві й пізнавальні заходи для спільноти університету);
  • “Інтегратор мовної культури” (за значний унесок у підвищення мовної компетентності серед студентів та школярів через активну участь у профорієнтаційних заходах);
  • “Профорієнтаційна діяльність” (за активну роль у підтримці профорієнтації та розвитку мовних навичок серед учнів шкіл і студентів університету);
  • “Мовний активіст у сфері мовної освіти та профорієнтації” (за організацію та проведення профорієнтаційних, освітніх і позанавчальних англійськомовних заходів);
  • “Організаторська та культурна ініціатива” (за організаторські та комунікативні здібності, а також здатність створювати цікаві й пізнавальні заходи для спільноти університету).

Тож вітаємо студентську й викладацьку спільноту навчально-наукового інституту і зичимо подальших плідних здобутків!!!