Онлайн-вебінар «Oснови публічного мовлення: секрети успішної презентації»

01 травня 2024 р. у межах запланованого циклу німецькомовних та англійськомовних вебінарів кафедри романо-германської філології навчально-наукового інституту іноземних мов відбувся відкритий вебінар «Oснови публічного мовлення: секрети успішної презентації» завідувача кафедри романо-германської філології Валентини Воскобойник.

У вебінарі взяли участь здобувачі освіти КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області», Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради, студенти Полтавського державного аграрного університету та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На початку вебінару Валентина Воскобойник наголосила на тих уміннях та навичках, які важливі сьогодні. Серед них і мистецтво публічного мовлення. Лекторка розповіла про історію виникнення цього мистецтва та розглянула основні принципи публічного мовлення. Значну увагу приділено типам промов, оскільки саме від них залежить увесь процес підготовки промови. Слухачі ознайомилися й визначили типи промов успішних ораторів сьогодення.

Валентина Воскобойник ознайомила слухачів з особливостями презентації англійською мовою як одного із видів промов. Розглянули структурні частини презентації, мовні кліше англійською мовою, які слід використовувати, особливості наповнення слайдів.

Кафедра романо-германської філології щиро вдячна учням КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області», Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради, студентам Полтавського державного аграрного університету, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а також адміністрації, викладачам та вчителям зазначених вище навчальних закладів за сприяння у відвідуванні онлайн-семінарів.

Наступний семінар «Практика субтитрування (на прикладі перекладу «Ромео і Джульєтти» Вільяма Шекспіра)» відбудеться 08 травня 2024 р.

Кафедра романо-германської філології запрошує Вас доєднатися до своїх вебінарів!