Майбутні перекладачі й учителі іноземних мов відвідали Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя

Відвідування театру є не лише корисним активним відпочинком, що дарує позитивні емоції, але й способом саморозвитку й водночас можливістю ознайомитися з культурним надбанням країни.

4 квітня 2024 року майбутні перекладачі та вчителі іноземних мов навчально-наукового інституту іноземних мов Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка разом із завідувачкою кафедри романо-германської філології кандидаткою філологічних наук Валентиною Воскобойник відвідали Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя, де мали змогу подивитися музичну виставу «Конотопська відьма» за мотивами однойменної сатирично-фантастичної повісті українського корифея Григорія Квітки-Основ’яненка.

У світлі софітів – картина ХVІІІ століття. Оригінальна авторська інсценізація й тексти пісень Владислава Шевченка, чудова музика композитора Віталія Ковтуна, яскраві костюми й танці, чудова гра талановитих акторів театру викликали незабутні емоції та роздуми в кожного з присутніх. Основний посил твору – не можна розмінювати людську душу на догоду власним бажанням – актуальна сьогодні й повсякчас!

Відвідування театру – знаменна подія, що наснажує, дарує нові емоції та сприяє саморозвитку людини.