Гостьова лекція докторки Мішель Хантер для студентів Навчально-наукового інституту іноземних мов

20 травня 2024 докторка Мішель Хантер прочитала гостьову лекцію «Роль емоцій під час навчання англійською мовою: німецька перспектива» для студентів Навчально-наукового інституту іноземних мов Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Д-ка Хантер має багаторічний досвід навчання англійської мови студентів університетів Німеччини та Великобританії, вона здобула науковий ступінь в Університеті м. Йорк.

У своїй лекції д-ка Хантер висвітлила результати свого наукового дослідження, присвяченого вивченню афективної складової навчання і викладання з використанням англійської мови у якості засобу навчання в університеті Німеччини. Завдяки цій лекції студенти Навчально-наукового інституту іноземних мов, які опановують фах учителя англійської мови, отримали сучасну науково достовірну інформацію, яка сприятиме їхньому успішному професійному становленню.

Проведення лекції ініціювала доцентка кафедри англійської та німецької філології ННІ ІМ Тетяна Луньова. Лекцію організували завідувачка кафедри англійської та німецької філології доцентка Вікторія Кравченко, доцент кафедри англійської та німецької філології Михайло Рахно і старша викладачка кафедри англійської та німецької філології Галина Сосой за підтримки директорки Навчально-наукового інституту іноземних мов професорки Марини Зуєнко.