Навчально-науковий інститут іноземних мов ПНПУ імені В.Г. Короленка проводить новий цикл навчальних семінарів спільно з професором Яном Бормом

24 вересня 2024 року у рамках багаторічної співпраці з професором Університету Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (Франція) Яном Бормом розпочався новий цикл семінарів для здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти «Патрік Лі Фермор і британська мандрівна література ХХ століття».

Методологічну основу семінарів становить методика спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL). Семінари призначені для студентів Університету Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін і Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. У розробці семінарів взяли участь директорка Навчально-наукового інституту іноземних мов ПНПУ імені В.Г. Короленка професорка Марина Зуєнко і доцентка кафедри англійської та німецької філології ННІ ІМ Тетяна Луньова. Серед запланованих форм роботи є спільні презентації студентів-представників двох різних університетів, які беруть участь у цьому проєкті.

Під час семінарів розглядається коло питань, пов’язаних з інтертектуальністю та інтермедіальністю, репрезентацією іншого, збереженням історії, фіксацією пам’яті, а також зі спадком європейських культур та кроскультурним пізнанням. Також велика роль відведена аналітичній роботі з англомовними текстами Патріка Лі Фермора, Роберта Байрона, Джонатана Рабана, Сари Вілер і Брюса Четвіна.

Семінари відбуваються щовівторка. Як і в попередні роки, ці семінари викликали глибокий інтерес серед студентів.