«Будуй майбутнє разом із математичною елітою Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка»: досвід навчально-наукового інституту іноземних мов

20 вересня 2024 року кафедра романо-германської філології ННІ ІМ зорганізувала пізнавальний захід, присвячений ученим-математикам та фізикам німецького походження в межах проведення Дня факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки «Будуй майбутнє разом з математичною елітою Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка».

На захід завітали учні 11 класу Полтавської спеціалізованої школи I-III ступенів № 29 Полтавської міської ради разом із класним керівником Мариною Юріївною Швець.

Студенти навчально-наукового інституту іноземних мов Анна Мурай, Рената Федоренко та Аделіна Корнієнко підготували для старшокласників розповіді німецькою та українською мовами про наукові досягнення відомих фізиків і математиків із німецькомовних країн (серед них Макса Планка, Георга Ома, Ервіна Шредінгера, Готфріда Лейбніца, Альберта Ейнштейна, Леонарда Ейлера). Школярі дізналися багато цікавих фактів про їхнє життя, навчання й відкриття, познайомилися з особливостями вимови їхніх імен німецькою мовою.

Дякуємо адміністрації Полтавської спеціалізованої школи I-III ступенів № 29 Полтавської міської ради та Марині Швець за надану учням можливість удосконалити свої навички спілкування німецькою мовою! ННІ іноземних мов із натхненням чекає на майбутні зустрічі з абітурієнтами!