US-Ukraine Conversation Cafe in English

У межах інноваційного проєкту “US-Ukraine Conversation Cafe in English”, зініційованого Університетом Колорадо в Боулдері під керівництвом доктора Рейчел Фарреллі, відбулася перша зустріч із запланованої серії, яка об’єднала здобувачів вищої освіти з шести факультетів Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та учасників програми Access Scholarship Program, що реалізується на базі університету.

Ця перша сесія започаткувала серію міжнародних освітніх заходів, спрямованих на створення платформи для міжкультурного діалогу та обміну досвідом між українськими й американськими студентами. Зустрічі заплановані щочетверга о 18:00 за київським часом у віртуальному середовищі Zoom, надаючи учасникам регулярну можливість вдосконалювати свої мовленнєві навички та розширювати світогляд.

Варто зазначити, що ініціативу доктора Фарреллі з ентузіазмом підтримали керівники полтавської групи програми Access – доцентка Ірина Школа й доцентка Наталія Петрушова. Їхня активна участь у запуску проєкту є свідченням готовності освітньої спільноти до впровадження інноваційних методів навчання та розвитку міжнародної співпраці.

Ця перша зустріч у межах проєкту “US-Ukraine Conversation Cafe in English” не лише започаткувала практику вдосконалення мовних компетенцій учасників, але й заклала наріжний камінь для подальшого міжкультурного взаєморозуміння та формування стійких міжнародних академічних зв’язків.

Успішний старт цієї ініціативи є важливим кроком у напрямку інтеграції української вищої освіти до глобального освітнього простору та підвищення її конкурентоспроможності на міжнародному рівні.