Тиждень навчально-наукового інституту іноземних мов у ПНПУ імені В. Г. Короленка

Упродовж 15–19 квітня 2024 року навчально-науковий інститут іноземних мов гостинно відчинив свої двері для всіх залюблених в іноземну мову. Тиждень ННІ згуртував однодумців у галузі іноземномовного дискурсу та методики навчання іноземних мов, під час проведення якого заплановано низку різноманітних цікавих заходів, серед них урочистих презентацій, флешмобів, воркшопів, тренінгів та конференцій для здобувачів закладів загальної середньої освіти Полтавщини, а також студентів університету.

Урочисте відкриття ННІ іноземних мов на локації Pro100неба відбулося у форматі флешмобу (ведучі – Давід Якименко (група ГФ-27) та Єлизавета Холод (група Ін(а/н)-47)), об’єднавши викладачів, студентів університету (це, зокрема, студенти групи Ін(а/н)-17 Артеменко Аріадна, Батарон Софія, Василенко Єлизавета, Даровська Діана, Касяненко Поліна, Козлова Вероніка, Левченко Михайло, Марініч Антоніна, Смірнова Анастасія, Лазарєва Єлизавета; здобувачі освіти групи Гф-17 Сирота Марія, Довгань Дарʼя, Яковенко Дарʼя, Прохоров Олександр, Клець Ігор, Вертій Анна, Корсун Дмитро, Близнюк Альбіна, Серга Анастасія, Фурса Катерина; студентка групи Ін(н)-19 Корнієнко Аделіна; здобувачі освіти групи Гф-27 Зайцева Вікторія та Жук Дар’я), а також активну учнівську молодь Полтавщини.

У вітальному слові ректорка ПНПУ імені В. Г. Короленка Марина Гриньова сфокусувала увагу присутніх на цінності опанування іноземних мов у реаліях сьогодення, наголосивши на винятковій вазі оволодіння іноземномовною компетентністю як містком до успішної євроінтеграції.

До святкового дійства долучилися учні Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради. Так, Ольга Кушнірова та Анастасія Писаренко (учениці 11-А класу, учитель-методист англійської мови – Лілія Кордюк) звернулися з вітальним словом до здобувачів освіти університету англійською та німецькою мовами.

Директорка ННІ іноземних мов Марина Зуєнко привітала учасників урочистого флешмобу й побажала успіху в оволодінні іноземними мовами як передумовою плідної професійної кар’єри.

Зі словом-відповіддю до присутніх виступили студенти Єлизавета Холод (студентка групи Ін(а/н)-47), прочитавши вірш «Denglisch» (автор – Хорст Реманн) німецькою мовою, а також Артем Єфименко (студент групи ГФ-27), який виголосив авторську композицію «Victory Day» англійською мовою.

Тож бажаємо викладацькому та студентському складу ННІ іноземних мов подальшої плідної роботи!!

Ознайомитися з повним переліком заходів до Тижня ННІ іноземних мов можна за покликанням: