Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» для випускників шкіл Полтавщини в межах Тижня навчально-наукового інституту ту іноземних мов

18 квітня 2024 р. у межах Тижня навчально-наукового інституту іноземних мов Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» на тему «Німеччина» для старшокласників м. Полтави.

Перед початком гри здобувачів освіти привітала директорка навчально-наукового інституту іноземних мов Марина Зуєнко, яка наголосила на цінності інтелектуальних ігор для самовдосконалення, розвитку soft skills та кар’єрних досягнень.

Організатором та ведучою гри «Що? Де? Коли?» стала кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри романо-германської філології, заступниця Полтавського обласного клубу інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?» Наталія Криницька за підтримки завідувачки кафедри романо-германської філології Валентини Воскобойник, доцента кафедри англійської та німецької філології Михайла Рахна, викладачки кафедри романо-германської філології Вікторії Неділько, студентів навчально-наукового інституту іноземних мов Аліни Нагай (Ін(а/н)-48), Романа Рогодченка (ГФ-48) і Давіда Якименка (ГФ-27).

Саме гра містила два тури по 10 питань, присвячені німецькій історії, культурі, науці, спорту та іншим галузям, а також зв’язкам Полтави з Німеччиною.

Із самого початку лідером виявилася команда Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради, яка загалом і стала переможницею турніру.

Потужну конкуренцію учням ліцею № 3 склали представники КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області», які посіли друге місце.

Третє місце поділили команди Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради та Ліцею № 13 «Успіх» Полтавської міської ради. Усі учасники отримали дипломи, солодкі призи, нові знання й незабутні враження.

Гра пройшла жваво й цікаво. Старшокласники продемонстрували вміння співпрацювати в команді, лідерські навички, високий рівень ерудиції та знань за темою «Німеччина». Німецьку мову здобувачі освіти вивчають у школі, тому гра «Що? Де? Коли?» стала для них ще одним захопливим джерелом употужнення пізнавальної інформації про цю країну.

Організатори щиро дякують керівництву, учителям та учням Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради, Ліцею № 13 «Успіх» Полтавської міської ради, Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради та КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області» за плідну співпрацю та очікують на її продовження.