Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» для випускників шкіл Полтавщини в межах Тижня навчально-наукового інституту ту іноземних мов
18 квітня 2024 р. у межах Тижня навчально-наукового інституту іноземних мов Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» на тему «Німеччина» для старшокласників м. Полтави.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/8-1.jpg)
Перед початком гри здобувачів освіти привітала директорка навчально-наукового інституту іноземних мов Марина Зуєнко, яка наголосила на цінності інтелектуальних ігор для самовдосконалення, розвитку soft skills та кар’єрних досягнень.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-7.jpg)
Організатором та ведучою гри «Що? Де? Коли?» стала кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри романо-германської філології, заступниця Полтавського обласного клубу інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?» Наталія Криницька за підтримки завідувачки кафедри романо-германської філології Валентини Воскобойник, доцента кафедри англійської та німецької філології Михайла Рахна, викладачки кафедри романо-германської філології Вікторії Неділько, студентів навчально-наукового інституту іноземних мов Аліни Нагай (Ін(а/н)-48), Романа Рогодченка (ГФ-48) і Давіда Якименка (ГФ-27).
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-7.jpg)
Саме гра містила два тури по 10 питань, присвячені німецькій історії, культурі, науці, спорту та іншим галузям, а також зв’язкам Полтави з Німеччиною.
Із самого початку лідером виявилася команда Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради, яка загалом і стала переможницею турніру.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-7.jpg)
Потужну конкуренцію учням ліцею № 3 склали представники КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області», які посіли друге місце.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-4.jpg)
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/75-1-1.jpg)
Третє місце поділили команди Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради та Ліцею № 13 «Успіх» Полтавської міської ради. Усі учасники отримали дипломи, солодкі призи, нові знання й незабутні враження.
Гра пройшла жваво й цікаво. Старшокласники продемонстрували вміння співпрацювати в команді, лідерські навички, високий рівень ерудиції та знань за темою «Німеччина». Німецьку мову здобувачі освіти вивчають у школі, тому гра «Що? Де? Коли?» стала для них ще одним захопливим джерелом употужнення пізнавальної інформації про цю країну.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-2.jpg)
Організатори щиро дякують керівництву, учителям та учням Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради, Ліцею № 13 «Успіх» Полтавської міської ради, Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради та КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області» за плідну співпрацю та очікують на її продовження.