Завершальні заняття з американським професором Грегорі Равер-Лампманом

Наприкінці травня 2024 року завершилися постійні онлайн-заняття професора Джорджтаунського  університету, визначного лінгвіста, письменника Грегорі Равер-Лампмана (США) для студентів навчально-наукового інституту іноземних мов, що вивчають англійську філологію та переклад.

Упродовж трьох місяців Грегорі Равер-Лампман проводив щотижневі заняття з двох таких курсів: 1) «Англомовне академічне письмо», де майбутні філологи опановували специфіку підготовки різних типів есеїв англійською мовою; 2) «Переклад англомовного  академічного письма», під час якого студенти вдосконалювали навички перекладу різних типів англійськомовних есеїв.

Крім викладання згаданих вище навчальних курсів, американський професор модерував онлайн-клуб розмовної англійської мови, де студенти змогли вдосконалювати навички усного спілкування англійською мовою.

Заняття з Грегорі завжди проходили у жвавій продуктивній атмосфері. Студенти університету ознайомилися з історією, культурою, освітою в США, засвоїли принципи англійськомоввного академічного письма, поглибили свої лексико-граматичні навички з англійської мови, розвивали свої перекладацькі вміння, а також сформували практичні вміння спілкування англійською в різних ситуаціях повсякдення.

На останніх заняттях студенти щиро подякували Грегорі за співпрацю, допомогу, підтримку та розуміння.

Університет висловлює подяку помічниці аташе з питань культури Посольства США в Україні Лілії Шило й директорці програм із питань викладання англійської мови США в Україні Jean McArthur за підтримку співпраці з американським професором Грегорі Равер-Лампманом упродовж чотирьох років, завдяки якій студенти-філологи  мали унікальну нагоду розвивати свою англійськомону комунікативну компетенцію.