Студентська мобільність на кафедрі англійської та німецької філології у 2024–2025 н. р.

Із вересня 2024 року викладачі кафедри англійської та німецької філології активно працюють за програмою внутрішньої студентської мобільності зі здобувачами освіти з інших ЗВО Полтавщини. Реалізація такої програми стала можливою завдяки активній угоді про наукову й навчальну співпрацю між ПНПУ імені В. Г. Короленка та ПДАУ.

Так, Єлизавета Монастирська, здобувачка Полтавського державного аграрного університету, студентка ІІІ року навчання першого (бакалаврського) рівня факультету обліку та фінансів академічної групи 035ФІЛОЛ_бд_2022 денної форми навчання комерційної форми фінансування спеціальності 035 Філологія, яка навчається за освітньо-професійною програмою підготовки «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська»), упродовж І семестру 2024–2025 н. р. опановуватиме навчальну дисципліну «Практикум з українсько-англійського перекладу» (4 кредити, форма контролю – залік) під керівництвом доцентки кафедри англійської та німецької філології Руслани Шрамко.

Під час навчання заплановано ознайомитися з історією перекладознавчих студій у Європі та Україні, схарактеризувати діяльність та внесок жінок-перекладачок у теорію та практику перекладу, а також ознайомитися зі специфікою виконання усного й письмового перекладу на базі різних дискурсів.

Логічним наслідком такої мобільності є вдосконалення навичок письмового перекладу студентки, робота з різними типами усного перекладу, а отже, формування перекладацької компетентності здобувачки.

Тож бажаємо успішної реалізації внутрішньої студентської мобільності задля високопрофесійної підготовки майбутніх перекладачів!