Інтелектуальна вікторина «William Shakespeare Jeopardy!» для учнів КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського»
16 квітня 2024 р. у межах Тижня навчально-наукового інституту іноземних мов Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та «Днів Шекспіра в Україні-2024» (керівник проєкту – проф. Наталія Торкут) кафедра романо-германської філології зорганізувала і провела інтелектуальну вікторину «William Shakespeare Jeopardy!» («Своя гра») для учнів 9 класу КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області».
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-3.jpg)
Гру зорганізувала доцентка кафедри романо-германської філології, заступниця голови Полтавського обласного клубу інтелектуальної творчості “Що? Де? Коли?” Наталія Криницька за підтримки старшого викладача кафедри Ольги Ніконенко та викладача Вікторії Неділько.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-3.jpg)
Перед початком гри до учасників із вітальним словом звернулася завідувачка кафедри романо-германської філології Валентина Воскобойник, яка наголосила на важливості вивчення творчості В. Шекспіра, оскільки його твори не втрачають своєї актуальності на етапі сьогодення.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-3.jpg)
Наталія Криницька підкреслила значення інтелектуальних ігор для всебічного розвитку особистості, ознайомила учасників із правилами гри. Після жеребкування визначено порядок участі учасників у грі.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-3.jpg)
Тематика питань охоплювала не лише життя і творчість В. Шекспіра, але й різноманітний вплив Барда на розвиток людства.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-1.jpg)
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-1.jpg)
Жвава невимушена атмосфера сприяла гарному настрою та вдалим відповідям багатьох учнів. Своїх талановитих вихованців активно підтримувала вчителька Мирослава Бойчук. Учасники не лише цікаво провели час, але й дізналися багато корисної інформації про одного з найвідоміших драматургів світу.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/7-1.jpg)
Переможницею гри заслужено стала Анна Косиченко, друге місце посіла Слава Степанчук, третє місце здобув Денис Кузьмін, а четверте – Данило Артишук. Усі учасники отримали грамоти, а переможці – призи.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/8.jpg)
Кафедра романо-германської філології захоплюється ерудицією та знаннями учнів Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського та висловлює щиру подяку за сприяння в організації та проведенні гри заступниці директора з навчально-виховної роботи ліцею Наталії Аадді та вчительці Мирославі Бойчук, а також студентам другого курсу навчально-наукового інституту іноземних мов Єлизаветі Горюн, Вікторії Зайцевій, Ользі Куріловій і Дар’ї Жук.
![](http://ifl.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/9.jpg)