Інтелектуальна вікторина «William Shakespeare Jeopardy!» для учнів КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського»

16 квітня 2024 р. у межах Тижня навчально-наукового інституту іноземних мов Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та «Днів Шекспіра в Україні-2024» (керівник проєкту – проф. Наталія Торкут) кафедра романо-германської філології зорганізувала і провела інтелектуальну вікторину «William Shakespeare Jeopardy!» («Своя гра») для учнів 9 класу КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області».

Гру зорганізувала доцентка кафедри романо-германської філології, заступниця голови Полтавського обласного клубу інтелектуальної творчості “Що? Де? Коли?” Наталія Криницька за підтримки старшого  викладача кафедри Ольги Ніконенко та викладача Вікторії Неділько.

Перед початком гри до учасників із вітальним словом звернулася завідувачка кафедри романо-германської філології Валентина Воскобойник, яка наголосила на важливості вивчення творчості В. Шекспіра, оскільки його твори не втрачають своєї актуальності на етапі сьогодення.

Наталія Криницька підкреслила значення інтелектуальних ігор для всебічного  розвитку особистості, ознайомила учасників із правилами гри. Після жеребкування визначено порядок участі учасників у грі.

Тематика питань охоплювала не лише життя і творчість В. Шекспіра, але й різноманітний вплив Барда на розвиток людства.

Жвава невимушена атмосфера сприяла гарному настрою та вдалим відповідям багатьох учнів. Своїх талановитих вихованців активно підтримувала вчителька Мирослава Бойчук. Учасники не лише цікаво провели час, але й дізналися багато корисної інформації про одного з найвідоміших драматургів світу.

Переможницею гри заслужено стала Анна Косиченко, друге місце посіла Слава Степанчук, третє місце здобув Денис Кузьмін, а четверте – Данило Артишук. Усі учасники отримали грамоти, а переможці – призи.

Кафедра романо-германської філології захоплюється ерудицією та знаннями учнів Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського та висловлює щиру подяку за сприяння в організації та проведенні гри заступниці директора з навчально-виховної роботи ліцею Наталії Аадді та вчительці Мирославі Бойчук, а також студентам  другого курсу навчально-наукового інституту іноземних мов Єлизаветі Горюн, Вікторії Зайцевій, Ользі Куріловій і Дар’ї Жук.