Участь Вікторії Кравченко у вебінарі ELTSociety: Testing Vocabulary з Майклом Філдсом

24 квітня 2024 року завідувачка кафедри англійської та німецької філології навчально-наукового інституту іноземних мов ПНПУ імені В. Г. Короленка Вікторія Кравченко взяла участь у заході ELTSociety: Testing Vocabulary під проводом Майкла Філдса, видатного експерта з навчання англійської мови з понад тридцятирічним стажем.

Майкл Філдс відомий своїм багатим досвідом у галузі навчання англійської мови. Він працював в університетах Вашингтона (округ Колумбія) та Нью-Йорка, також викладав за кордоном (у Німеччині, Південній Кореї, Габоні, Сан-Томе і Прінсіпі, Туреччині та Абу-Дабі). Із 2012 року Майкл викладає в Інституті англійської мови Університету Делавера й активно розвиває спеціальні програми для підвищення кваліфікації вчителів.

Вебінар ELTSociety: Testing Vocabulary є частиною ініціативи спільноти, спрямованої на розвиток професійної підготовки вчителів англійської мови та підвищення якості навчання, що надає можливість скористатися цінними освітніми ресурсами та спілкуватися зі світовими експертами з англійської мови.

Учасники вебінару мали можливість ознайомитися з практичними аспектами тестування словникового запасу, які Майкл Філдс надав у своїй презентації. Доцентка Вікторія Кравченко, яка є активним учасником англійськомовного середовища, поділилася своїм враженням від вебінару: «Це було надзвичайно корисно та пізнавально. Майкл Філдс має вражаючий досвід, і його підходи до тестування словникового запасу виявилися цінними для нашої навчальної практики».

Цей захід став украй корисним для учасників, оскільки зосереджений на важливому аспекті навчання – тестуванні словникового запасу. Вивчення й розширення словникового запасу є важливим етапом у вивченні мови, оскільки це дозволяє студентам ефективніше комунікувати й розуміти текст.

Основні висновки вебінару стосувалися методів і підходів оцінювання словникового запасу, представлених Майклом Філдсом. Учасники отримали можливість дізнатися про різноманітні техніки та інструменти, які допоможуть їм ефективніше оцінювати й розвивати словниковий запас студентів.

На вебінарі відбулася жвава дискусія з питань тестування словникового запасу, де учасники обговорювали різні підходи та методики оцінювання. Доцентка Вікторія Кравченко поділилася своїми думками й досвідом з аудиторією, що сприяло поглибленому розумінню теми.

Такі заходи допомагають викладачам англійської мови отримувати нові знання та практичні навички, які вони можуть застосовувати у своїй роботі для покращення результатів навчання своїх студентів. Участь у таких вебінарах є додатковим інструментом у професійному зростанні й обміні досвідом між педагогами з різних країн, сприяючи підвищенню якості освіти та розвитку англійськомовної спільноти загалом.