Академічна доброчесність у навчально-науковому інституті іноземних мов

Культура академічної доброчесності є вагомим складником навчального процесу, що, зосібна, упливає на підготовку навчального контенту здобувачами освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів підготовки. Дотримання культури академічної доброчесності відіграє провідну роль під час підготовки кваліфікаційних роботі усіх типів, а отже, є показником навчальних досягнень студента.

Так, 01 жовтня 2024 року відбувся врочистий захід для студентів ННІ іноземних мов, спрямований на підвищення культури академічної доброчесності. Модерувала захід заступник директора ННІ ІМ із наукової роботи Руслана Шрамко.

Зорганізувала дійство голова комісії з дотримання академічної доброчесності ПНПУ імені В. Г. Короленка професорка Світлана Ленська, яка на початку заходу ознайомила присутніх із формами порушення академічної доброчесності, висвітлила вагу якісної наукової праці в підвищенні рівня навчальних досягнень студента. Світлана Василівна також звернула увагу присутніх на Куточок академічної доброчесності ПНПУ імені В. Г. Короленка, де презентовано найосновніші документи з теми.

Із вітальним словом до присутніх звернулася директорка ННІ іноземних мов професорка Марина Зуєнко, яка наголосила на необхідності плекати високу академічну культуру й високий рівень навчальних досягнень всіма студентами структурного підрозділу.

Важливу роль у дотриманні високого рівня наукової та навчальної культури відіграє «Кодекс академічної доброчесності студента», який презентували під час дійства.

Від імені першокурсників такий Кодекс урочисто виголосила студентка першого курсу групи Ін(а/п)–18 Софія Тютюнник.

По виголошенню відбулося підписання документа студентами першого курсу першого й другого рівнів освіти, так засвідчивши згоду діяти в межах чинного законодавства.

Тож бажаємо успішної реалізації культури академічної доброчесності всіма студентами навчально-наукового інституту іноземних мов!