Вітання випускникам-бакалаврам філології (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська), перекладачам

Із 12 до 14 червня 2024 року студенти 4 курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності 035.041 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) складали атестаційний екзамен на здобуття освітнього ступеня бакалавра. У цьому році 30 студентів-перекладачів успішно склали атестаційний екзамен, з них 21 студент – денної форми навчання, 9 студентів- заочної форми навчання.

Щиро вітаємо випускників бакалаврату і пишаємось кожним із Вас! Запрошуємо на навчання магістратуру за освітньою програмою Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська)!