Онлайн-заняття зі стипендіаткою програми Державного департаменту США Кеті Мерфі для студентів навчально-наукового інституту іноземних мов

Із 23 вересня 2024 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка розпочалися-онлайн заняття зі стипендіаткою програми Державного департаменту США Кеті Мерфі для студентів навчально-наукового інституту іноземних мов.

Американська викладачка Кеті Мерфі викладатиме курс з американістики для двох груп – студентів другого й третього курсів університету, які вивчають англійську мову як фах. Під час першого заняття Кеті Мерфі ознайомилася зі студентами та представила програму свого курсу з американістики. Дослідниця розповіла слухачам про географічні особливості США й територію країни. Студенти дізналися цікаві факти про різні штати  країни, особливості їхнього становлення та йменування. Заняття з американською викладачкою відбувалося в цікавій та жвавій атмосфері. Невід’ємною умовою курсу є виконання «домашнього завдання» здобувачами, що сприятиме підвищенню рівня їхніх мовних навичок.

Слід також зазначити, що з 26 вересня 2024 року під керівництвом Кеті Мерфі розпочалися засідання онлайн-клубу розмовної англійської мови для студентів першого курсу та всіх охочих студентів денного й заочного відділення навчально-наукового інституту іноземних мов. Тут студенти матимуть змогу впотужнити свої навички усного мовлення. Заняття розмовного клубу відбуватиметься щочетверга впродовж семестру.

Дмитро Корсун, студент другого курсу спеціальності 035.041 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська), наголошує на тому, що перше заняття з американістики було цікавим і пізнавальним. Йому сподобався жвавий інтерактивний стиль викладання Кеті Мерфі, тому обов’язково відвідуватиме ще й заняття розмовного клубу, адже це та безцінна практика спілкування англійською, без якої не можна стати успішними перекладачем.

Адміністрація університету висловлює щиру подяку директорці регіональних програм із питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Джен МакАртур та помічниці з питань культури Посольства США в Україні Лілії Шило за чудову можливість для студентів університету розвивати свої мовленнєві навички, щоби стати висококваліфікованими фахівцями з англійської мови.