Атрибутика

Логотип Навчально-наукового інституту іноземних мов візуально представлений як символічний образ відкритої книги, яка символізує знання та навчання. На сторінках цієї книги знаходяться перли, які уособлюють цінність знань та можливостей, що відкриваються перед тими, хто вивчає іноземні мови. Цей образ відображає англійське прислів’я “The World Is Your Oyster”, що втілює ідею безмежних можливостей і знань, які можна здобути завдяки знанню  іноземних мов.

Такий логотип увиразнює ідею про те, що вивчення мов відкриває нові горизонти та можливості,  презентує цінність знань і важливість навчання. Логотип розроблено у співавторстві зі старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Оленою Олегівною Перепелицею.

Слоган “Inspired for Learning  Languages” підкреслює мотивацію до вивчення іноземних мов, уособлює позитивний вплив на формування сучасної особистості та надихає на підкорення нових професійних вершин.